Pages Navigation Menu

usługi glazurnicze i budowlane w Warszawie

Linktak Punkty

Linktak Punkty

Pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwarek ma duży wpływ na ilość odwiedzających ją osób. Osoby zainteresowane daną tematyką po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy z tą tematyką związanej najprawdopodobniej odwiedzą tylko kilka stron z czołowych pozycji, jakie im się wyświetlą.
Jeśli chcemy, aby nasza strona miała wysoką pozycję w rezultatach wyszukiwania, musi być ona dobrze wypozycjonowana. Pomocny może okazać się tu system Linktak. System ten w sposób naturalny zwiększa ruch na stronach internetowych, poprzez wyszukiwanie partnerów i zamieszczania u nich linków do naszej strony.

 

Środkiem płatniczym w tym systemie są punkty linktak, które użytkownik utrzymuje za dołączanie do systemu swoich stron internetowych. Punkty można spożytkować na emisję linków do swojej strony na innych witrynach. Linki można również wynajmować komuś innemu, lub w przypadku, gdy to my potrzebujemy ich więcej możemy wynająć je od innego użytkownika, który ma punkty.
Linki umieszczane przez system Linktak są linkami stałymi, co oznacza, że wyświetlają się, dopóki nie zlecimy ich zdjęcia. Wygląda to naturalniej.