Pages Navigation Menu

usługi glazurnicze i budowlane w Warszawie

Lotto i jego popularność.

Lotto i jego popularność.

Gry hazardowe od zawsze miały spore grono zainteresowanych. Tak samo było i jest dzisiaj w przypadku gier liczbowych – mowa tutaj o popularnym Lotto. Aby przystąpić do walki o wielomilionową nagrodę, należy wykupić specjalnie przeznaczony do tego blankiet. Można to zrobić w wielu miejscach w kraju, gdyż kolektury znajdują się nawet w najmniejszych miejscowościach. Po otrzymaniu kupony skreślamy właściwe liczby i przy odrobinie szczęścia zostajemy milionerami!

 

No właśnie, cały szkopuł tkwi w tej odrobinie szczęścia. Niektórzy stawiają na metodę chybił-trafił. Opiera się ona na automatycznym, komputerowym wytypowaniu sześciu liczb. Jednak dla wielu ludzi to nie jest wystarczająco skuteczna metoda. Pomijają oni pierwiastek szczęścia, próbując samemu opracować odpowiedni system. Inni zaś zastanawiają się jakie są w lotto najczęściej padające liczby.
Losowania dużego lotka odbywają się we wtorki, czwartki i soboty, zawsze o tej samej godzinie – 21. 40. Można je obejrzeć zarówno w telewizji, jak i znaleźć transmisję online. Wyniki znajdują się również na stronie internetowej Totalizatora Sp